Intimichic – Силиконски дилатор сет

4299 ден

Карактеристики

  • Отпорност на вода:,овој прекрасен уред можете да го земете дури и во бањата. Тој е потполно водоотпорен
  • Материјали: Супер квалитетен медицински силикон
  • Едноставно за употреба, овој производ е совршен за почетници
  • Ергономски закривени за лесно користење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
  • Дилататорите доаѓаат во следните големини:

Дилататор 1 – 7,5 x 1,25 см
Дилататор 2 – 9 x 2 см
Дилататор 3 – 10,75 x 2 см
Дилататор 4 – 12,75 x 2,5 см
Дилататор 5 – 14 x 3,25 cm

 

Достапност: На залиха

SKU: D-227216 Категории ,
Сигурно плаќање

Inspire – Силиконски дилатор сет

Intimichic дилататорот e направен од 100% медицински силикон. Силиконскиот дилататор од колекцијата Intimichic е уникатен сет на вагинални дилататори кои помагаат во обновувањето и оживувањето на силата и удобноста на вагината.

Елегантниот сет содржи 5 dildatori, со различна големина за постепено проширување. Тие се лесни за употреба благодарение на јамката на прстот и се совршен начин за вежбање за жени со проблеми поврзани со интимното вклопување. Сетот е направен од висококвалитетен силикон и доаѓа во одлично, современо пакување.

За да го користите вашиот сет за дилататор, изберете ја големината што ви одговара и постепено вметнете ја во вагината. Одвојте време и обидете се да се опуштите – треба да знаете дека користењето на лубрикант помага за удобност. Откако ќе се чувствувате удобно со големината што ја користите, обидете се да ја зголемите големината.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intimichic – Силиконски дилатор сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Intimichic – Силиконски дилатор сет
4299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top