Црвено Црн Фетиш Сет од 8 делови

1690 ден

Карактеристики:

  • Фетиш сет од 8 парчиња.
  • Материјал: Кожа, пластика, метал и силикон
  • Боја: Црна – Црвена
  • Комплетен возбудлив сет
  • За мажи, жени и парови
  • Совршен за подарок за почетници
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Црвено Црн Фетиш Сет од 8 делови

Ви го претставуваме Црвено Црн Фетиш Сет од 8 делови – ваш избор за зголемена интимност и истражување. Овој комплет од 8 парчиња е дизајниран да ја разгори страста и да ги исполни желбите како никогаш досега.

Порепуштете се во сензорна игра со нашите луксузни ремени за зглобови, манжетни и маска за очи, сите обложени со ултра меко вештачко крзно за максимална удобност. Изработена од врвна кожа, нашата опрема обезбедува издржливост, со спојници што брзо се откачуваат.

Но, тоа не е сè – прифатете ја доминацијата и потчинетоста со нашата тепалка и гег бол. Секое парче е прецизно направено за да го подигне секој момент на страст.

Препуштете се на воздржаноста, истражете го задоволството и тргнете на незаборавно патување на еротско откритие со сетот Црвено Црн Фетиш Сет 8 парчиња. Тоа е врвна колекција за авантуристичките љубовници.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црвена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Црвено Црн Фетиш Сет од 8 делови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Црвено Црн Фетиш Сет од 8 деловиЦрвено Црн Фетиш Сет од 8 делови
1690 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top