CUT4MEN – Low Rise Brief CAMO Секси Гаќи M

1199 ден

Карактеристики:

  • Материјал: 93% полиестер, 7% еластин
  • Меки шевови за да се спречи триење
  • Ергономски дизајн за предна поддршка
  • Бои: Camo принт
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-232257 Категорија
Сигурно плаќање
CUT4MEN – Low Rise Brief CAMO Секси Гаќи M

Ви ги претставуваме CUT4MEN – Low Rise Brief CAMO Секси Гаќи M, каде удобноста се среќава со стилот во елегантен и модерен дизајн. Изработени со грижа и прецизност, ова гаќи се скроени да обезбедат совршено вклопување и поддршка за активниот модерен маж.

Направени од лесна и удобна мешавина на ткаенина од 93% полиестер и 7% еластин, гаќите удобно лежат на колкот и ги чувствувате како втора кожа. Меките шевови обезбедуваат минимално триење со кожата, обезбедувајќи целодневна удобност и леснотија на движење.

Дизајнирани имајќи ја предвид машката анатомија, овие гаќи имаат ергономски дизајн кој нуди одлична предна поддршка и целосна удобност. Нискиот дел совршено лежи на вашите колкови, веднаш под линијата на фармерките, за елегантна и ласкава силуета.

Достапни во смели бои и дезени, вклучувајќи го и стилскиот камо принт, гаќите на Cut4Men ви овозможуваат да ја изразите вашата личност и да го покажете вашиот уникатен стил со самодоверба.

Со посветеност на квалитетот и стилот, секое парче од Cut4Men е изработено со удобни ткаенини и елегантна естетика, обезбедувајќи секој ден да изгледате и да се чувствувате најдобро. Без разлика дали одите во теретана, трчате или уживате во ноќно излегување, Cut4Men Camo гаќите се совршен избор за удобност, стил и самодоверба.

Доживејте ја разликата со Cut4Men, најновиот додаток од креаторите на Џо Снајдер, доверливо име во машка долна облека и секојдневна облека со повеќе од 40 години искуство на домашниот и меѓународниот пазар.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

M

Brand

CUT4MEN

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CUT4MEN – Low Rise Brief CAMO Секси Гаќи M”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
CUT4MEN – Low Rise Brief CAMO Секси Гаќи M
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top