Obsessive – MR Claus Сет

3099 ден

Карактеристики:

  • Празничен сет  –  боксерки со трегери и шапка на Дедо Мраз
  • Материјал: 90% полиамид, 10% мешавина од еластин за удобност и вклопување
  • Боја: Црвено – Бела
  • Трегери: Прилагодливи, неотстранливи за дополнителна софистицираност
  • Дизајн: боксерките имаат суптилен крој на задната страна
  • Големина: Универзална големина
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: D-232526 Категорија
Сигурно плаќање
Obsessive – MR Claus Сет

Ви го претставуваме Obsessive – MR Claus Сет, врвниот божиќен подарок за вашиот маж кој ќе го разгори празничниот дух и ќе ја обои спалната соба со празничен шарм. Овој сет е во жешка црвена боја која гарантира Божиќна прослава за паметење.

Создадете незаборавни моменти заедно додека ја разоткривате магијата на сетот Mr. Claus. Надополнет со класична шапка на Дедо Мраз и боксерки со трегери, овој сет е дизајниран да го направи вашето божиќно утро полно со возбуда и исчекување.

Прилагодливите, неотстранливи трегери, додаваат софистицираност и привлечност на сетот. Во меѓувреме, машките гаќи може да се пофалат со суптилен крој на грбот, кој ги истакнува адутите на секој маж со неодолив шарм.

Прифатете го празничниот дух со класичната капа на Дедо Мраз, украсена со црвен помпон за допир на каприц и традиција. Направен од пријатна мешавина на материјали од 90% полиамид и 10% еластан, комплетот обезбедува удобно вклопување што се прилагодува на телото, ветувајќи часови празнична забава.

Obsessive ги поставува стандардите за елеганција, сензуалност и изработка, а комплетот Mr. Claus не е исклучок. Со години посветеност на квалитетот и иновативноста, Obsessive ви носи долна облека што го отсликува совршениот баланс на стил и достапност.

Придружете им се на сите оние кои се осмелуваат да сонуваат и да се препуштат на магијата со долната облека на Obsessive.

На крајот на краиштата, кој не би посакал таков Дедо Мраз во својата спална соба?

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – MR Claus Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – MR Claus Сет
Scroll to Top