CUT4MEN – Jockstrap CAMO Секси Гаќи S

1499 ден

Карактеристики:

  • Дизајн: Jockstrap дизајниран за мажи со активен животен стил
  • Материјал: 93% полиестер, 7% еластин
  • Поддршка: Ергономски дизајнирана предна торбичка за целосна поддршка
  • Фит: Се прилагодува на телото како втора кожа за совршено вклопување
  • Удобност: Меките шевови обезбедуваат удобност при носење
  • Стил: Спортски и смел камуфлажен дизајн
  • Идеална употреба: Погоден за вежбање во теретана, спортски активности или секојдневно носење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-232350 Категорија
Сигурно плаќање
CUT4MEN – Jockstrap CAMO Секси Гаќи S

CUT4MEN – Jockstrap CAMO Секси Гаќи S се врвен спој на спортски стил и неприкосновена поддршка за мажи со активен животен стил.

Дизајнирани за да се чувствувате сигурни, овие гаќи се одликуваат со ергономски дизајнирана предна торбичка која обезбедува вашата машкост да остане токму онаму каде што припаѓа, обезбедувајќи целосна поддршка за време на интензивни тренинзи во теретана или на терен.

Изработена од мека композиција од 93% полиестер и 7% еластин, оваа лента нуди елегантна силуета која е совршена за носење под вашите омилени панталони.

Искусете го совршениот фит бидејќи овие гаќи се прилагодуваат на вашето тело како втора кожа, благодарение на меките шевови и ергономскиот дизајн. Уживајте во оптимална поддршка и слобода на движење, додека истовремено изгледате секси, без разлика дали одите во теретана или едноставно сакате да го покажете вашиот смел стил.

CUT4MEN се посветени да нудат висококвалитетна облека што ја истакнува вашата личност и го подобрува вашиот став. Надополнете ја вашата атлетска облека со CUT4MEN Jockstrap Camo и искусете удобност, стил и перформанси како никогаш досега.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S

Brand

CUT4MEN

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CUT4MEN – Jockstrap CAMO Секси Гаќи S”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
CUT4MEN – Jockstrap CAMO Секси Гаќи S
1499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top