Fifty Shades of Grey – Маски

1099 ден

Карактеристики:</strong&gt;

<ul&gt;

  • МАТЕРИЈАЛ: Најлон/полипропилен.
  • <

/ul><

  • p><li>ГО

ЛЕМИНА: Една големин

  • а.

   • Д

ОЛЖИНА: прибл. 20,5 см.

   • Пр

оизводот го добивате во д

  • искретна необележана амбалажа

 

Нема на залиха

SKU: E25189 Категорија Ознака:
FSOG logo
Сигурно плаќање
Fifty Shades of Grey – Маски

Официјалните маски за маскенбал Fifty Shades of Grey “Masks On” се за оние од вас кои сакаат да создадат свои валкани сцени од Fifty Shades of Grey.Маските се една големина, лесно се виткаат и податливи, така што стојат на повеќето луѓе. Маските се врзуваат одзади со црна сатенска лента, која може да се затегне за точно да ви стојат. Едната маска е направена во сребрено сива боја, а другата во убава црна боја. И двете маски имаат многу убави детали.

Прекрасно изработено дуо маски за маскенбал дизајнирани да ги истакнат вашите карактеристики додека го прикриваат вашиот идентитет. Идеални за носење како додаток за играње улоги, овие украсени маски се и еротски и стилски. Без разлика дали ги преземате ликовите на Ана и Кристијан или едноставно дозволувате вашите ликови да се развиваат додека играта напредува, заматувањето на вашиот нормален идентитет ќе создаде сосема ново ниво на сексуална возбуда во спалната соба.

Добра идеја за подарок за љубителите на универзумот Fifty Shades of Grey.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Маски”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top