Sportsheets – Beginner`s Bondage Сет

3299 ден

Карактеристики:

  • Манжетни за рачниот и ножниот зглоб за почетници во игрите со врзување.
  • превез за очи
  • Состав: 37% полиуретан, 36% акрилик, 13% полиестер, 8% полиуретанска пена, 3% еластична, 3% метал без никел
  • Вклучува: два пара прилагодливи лисици со затворање на нитни и поврзување со единечна спојка и еден 23 см превез за очи
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Sex & Mischief – Enchanted сет

Овој секси превез со целосна покриеност, кадифено чувство, единечно еластично ремче и комплет 4 манжетни не е супер секси за влез во фантастичната игра со врзување. Ова е тоа што го прави одличен продукт за купување за почетници. И тие се и стилски! Овие, лесни и достапни врзувачи се одлични ако сакате да експериментирате во лесно ропство. Фантастичен додаток на вашата кутија за играчки со фантазија или сензација.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Sportsheets

Sportsheets International нуди целосна производна линија на специјализирани артикли со акцент на обезбедување алатки за врска кои им помaгаат на обичните парови да имаат извонредно добро интимног време. Од основањето на компанијата во 1995 година нуди најквалитетни производи за парови.
SPORTSHEETS-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sportsheets – Beginner`s Bondage Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sportsheets – Beginner`s Bondage Сет
3299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top