Black Saphire – Луксузни лисици за врзување

1999 ден

Карактеристики:

  • Прилагодливи лисици за глуждови
  • Со кука и метален ланец
  • 100% без никел
  • Веганска кожа – отпорни материјали
  • Безбедно и удобно за носење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 8436583796474-BD-647-BD-499 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Black Saphire – Луксузни лисици за врзување

 

Black Saphire, луксузен бренд за љубителите на BDSM. Black Saphire нуди секакви производи создадени со јасна причина, задоволство, но без занемарување на безбедноста и удобноста. Има бои во црни и сиви тонови кои му даваат темен и еротски шмек.

Прилагодливи манжетни за глуждовите, за кога вашиот ,,роб,, мора да остане врзан и да го прави она што им е кажано. Неговите вегански кожни материјали се многу отпорни, удобни и со висок квалитет, целосно без никел, идеални за уживање без занемарување на удобноста и безбедноста.

Тие се целосно прилагодливи на големината на вашите глуждови и се споени со многу отпорна кука, така што можете да ги користите со вашите омилени додатоци за BDSM, разновидноста е вкус и задоволство.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Black Saphire – Луксузни лисици за врзување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Black Saphire – Луксузни лисици за врзување
1999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top