Sex & Mischief – сет за врзување врат и зглобови

2399 ден

Карактеристики:

  • Сет од најлонска јака до манжетни.
  • Брзо лесно приспособливо вклучување и исклучување, јака и манжетни.
  • Прилагодлив ремен за поврзување
  • Состав: 75% најлон, 18% метал без никел, 5% кука и јамка
  • Вклучува: јака 56 см, ремен за врзување 51см, манжетни 23 см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E28830 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Sex & Mischief – сет за врзување врат и зглобови

Тестирајте ја вашата флексибилност со прилагодливиот ремен за поврзување. Ново за ропството, бидејќи ова почетно врзување за вратот и зглобот е совршена точка за почеток. Доволно силен за искусни играчи. Користете го напред или позади за да ги држите рацете на вашите партнери пред или зад телото за различни позиционирања. Брзо лесно вклучување и исклучување, но сепак возбудливо S&M игра.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Sex & Mischief

Колекцијата Sex & Mischief од Sportsheets е врвен бренд од индустријата за возрасни. Фокусот е на садо мазо играчки и додатоци со врвен квалитет.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sex & Mischief – сет за врзување врат и зглобови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sex & Mischief – сет за врзување врат и зглобови
2399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top