Bijoux Indiscrets – Бисерни лисици

599 ден

Карактеристики:

  • БОЈА: Бела.
  • МАТЕРИЈАЛ: Бисери
  • ВКУПНА ДОЛЖИНА: 20 см.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: E21753 Категорија
Сигурно плаќање
Bijoux Indiscrets – Бисерни лисици

 

Заводливо мистериозни и префинети, Bijoux Indiscrets – Бисерни лисици во бела боја се одличен додаток за оние кои бараат нешто посебно за нивните интимни моменти.

Покрај тоа што се исклучително елегантен додаток за сензуална игра и ропство, лисиците се откачуваат, па се и прекрасно парче накит со кое можете да се украсите во секоја прилика. Тие претставуваат совршен романтичен подарок.

Должина на синџирот: 20 см

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Bijoux Indiscrets

Растечката еротика на литературата од 18 век беше инспирирана од љубопитноста и имагинацијата. Les Bijoux Indiscrets, роман на Денис Дидро, беше објавен во ова време на пребарување. Во него, магичен прстен им открива на ликовите свет полн со еротика и фантазија. Bijoux Indiscrets е провокативна комбинација на еротика и софистицираност за вљубените, комбинација надвор од димензии. Идеите, мирисите, вкусовите, звуците и сензациите формираат суптилен спој, сугерирајќи уникатни искуства и незаборавни моменти.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bijoux Indiscrets – Бисерни лисици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top