-12%

Sportsheets – SAFFRON Плетен камшик

(1 Преглед на корисник)

2199 ден

Карактеристики:

 • Девет плетени прамени со врвови за уникатни сензации
 • Рачка со мониста за удобно држење
 • Јамка за дополнителна контрола и лесно висечко складирање
 • Веганска/вегетаријанска вештачка кожа
 • Ограничена доживотна гаранција

Димензии на производот:

 • Должина на рачката: 17,8 см
 • Должина на водопади: 43,2 см
 • Вкупна должина: 61 см

Во кутијата:

 •  рачка со мониста од 17,8 cm
 • 9 плетенки; Должина 43,2 см
 • 61 cm вкупна должина

Материјали: 65% полиуретан, 30% ABS пластика, 5% најлон

Достапност: На залиха

SKU: E32186 Категорија
SPORTSHEETS-logo
Сигурно плаќање
Sportsheets – SAFFRON Плетен камшик

Интензивирајте ја вашата игра со SAFFRON Плетен камшик. Секоја од овие дебели плетенки  од вештачка кожа завршува со тежок врв, правејќи девет совршено убодни прилепувања каде било на месото на вашиот партнер. Потешките врвови значат пожесток удар од стандардните меки камшици. Што го прави SAFFRON Плетениот камшик совршена алатка за задоволство што ќе ја подигне играта на казнување на следното ниво.

Јамката од вештачка кожа во основата на рачката со го прави овој камшик лесен за складирање на ѕид.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

Sportsheets

Sportsheets International нуди целосна производна линија на специјализирани артикли со акцент на обезбедување алатки за врска кои им помaгаат на обичните парови да имаат извонредно добро интимног време. Од основањето на компанијата во 1995 година нуди најквалитетни производи за парови.
SPORTSHEETS-logo

1 преглед за Sportsheets – SAFFRON Плетен камшик

 1. Mashnoli

  Ова е нешто најфеноменално и најдобро што го имам нарачано.
  Воопшто и сите производи што ги имам нарачано се беспрекорни.
  Ви благодарам што постоите

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
SAFFRON-камшикSportsheets – SAFFRON Плетен камшик
2199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top