Тепалка во форма на срце

590 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Кожа
  • Боја: Црвена/Црна
  • Должина: 67 см.
  • Тежина: 58 гр
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: WP190221 Категорија
Сигурно плаќање
Тепалка во форма на срце

Истражете ја слатката граница помеѓу задоволството и болката со оваа долга тепалка во форма на срце. Тепалките од овој тип се неизоставен дел за љубителите на BDSM и врзување.

Фантастична изработка и голема флексибилност се само дел од одликите кои го красат оваа тепалка подобропозната како јавачки камшик.

Секси црвената боја ја прави оваа тепалка сензуална, а на рачката од оваа тепалка има јамка која одлично се вклопува во вашата рака и ја држи на своето место за беспрекорна игра.

Комбинирајте ја со превез за очи за поголемо сензорно исчекување.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тепалка во форма на срце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Тепалка во форма на срце
590 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top