-28%

Луксузен камшик 45 см

Original price was: 1090 ден.Current price is: 790 ден.

Карактеристики:

  • Материјал: Вештачка кожа
  • Должина на лента: 45 cm должина на рачка 17 см.
  • Тежина: 182 гр
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: WP.04122 Категорија
Сигурно плаќање
Луксузен камшик 45 см

Препуштете се на врвната сензорна авантура со нашиот Луксузен камшик 45 см – одличен производ да ги истражите сферите на желбата, моќта и задоволството. За оние кои копнеат да ја ослободат својата дива страна и да ја поминат деликатната граница помеѓу болката и екстазата, овој луксузен камшик е суштински додаток.

Изработен со прецизно внимание на деталите, нашиот камшик ветува вечер со незаборавни сензации. Без разлика дали сте искусен љубител на сензорни игри или тргнувате на патување за истражување, овој извонреден камшик ја поставува сцената за вечер исполнета со дрски задоволства и незаборавни моменти.

Нашиот камшик може да се пофали со беспрекорна конструкција и врвни материјали. Рачката обезбедува целосна контрола врз интензитетот на секој привлечен удар, овозможувајќи ви да го прилагодите вашето искуство до совршенство. Уживајте во чувството на еластична кожа на вашата кожа додека го користите овој производ за задоволство со самодоверба.

Прифатете ја привлечноста на непознатото и предадете се на опојниот спој на задоволство и болка. Со нашиот луксузен камшик 45 см, секој допир станува неверојатна сензација, разгорувајќи ја страста и отклучувајќи нови сфери на екстаза.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Луксузен камшик 45 см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Луксузен камшик 45 см
Original price was: 1090 ден.Current price is: 790 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top