Цврст тежок камшик

1190 ден

Карактеристики:

  • Долги прамени за екстра уживање
  • Боја: Црна/Црвена
  • Супер тешка Рачка
  • Јамка за дополнителна контрола и лесно висечко складирање
  • Веганска/вегетаријанска вештачка кожа
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: WP.04067 Категорија
Сигурно плаќање
Цврст тежок камшик

Додадете нови елементи во вашата S&M игра преку ексклузивниот допир на овој прекрасен цврст тежок камшик од 48 cm.

Тешкиот камшик е задолжителен за искусните S&M ентузијасти кои сакаат да играат со најдоброто од најдобрите. Големината и тежината ќе ја красат секоја доминантна рака, додека покорниот може да се радува на непослушна сесија.

Самите ленти имаат импресивна должина од 48 см и овозможуваат нежни, скокотливи удари и удари со поголема моќ зад себе. Тие даваат прекрасен и возбудлив тресок кога ќе ја погодат голата кожа.

Со тежина од неверојатни 750 грама, камшикот е особено погоден за тешки удари кои даваат подлабока и позадоволувачка болка, особено на поголемите мускулни групи.

Камшикот е изработен од кожа и има целосна должина од 48 см. Има силна рачка која обезбедува добро држење и ремен напред што може да се стави околу зглобот.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Цврст тежок камшик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Цврст тежок камшик
1190 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top