La Gemmes – Yoni Љубовно јајце

1099 ден

Карактеристики:

  • Големината S е околу 3 x 2,5 см
  • Погоден за напредни корисници, кога сте навикнати на среден формат
  • Со оваа големина се препорачува за почеток
  • За жени кои родиле
  • За жени со проблеми со инконтиненција
  • За жени кои тешко достигнуваат оргазам
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: E29228 Категорија
Сигурно плаќање

La Gemmes – Yoni Љубовно јајце

Носете го ова Yoni јајце како накит околу вратот, во џебот, во градникот или како тренер за мускули на карлицата во вагината. Јајцето Yoni првично беше наменето за зајакнување на мускулите на карлицата, но исто така е многу погодно за други цели. Поради обликот и големината, на пример, можете лесно да го земете јајцето со себе во џеб. Или ставете го во градникот и носете го на гола кожа. А бидејќи има дупка во јајцето, можете да  го врзете и да го закачите јајцето околу вратот или да го закачите на убаво место во куќата. Ова Yoni јајце е многу погодно и како камен за медитација. Можете безбедно да го чувате јајцето во испорачаната кеса за складирање.

Скапоцените камења се познати по своите лековити енергетски својства и секој камен има своја енергија што ве доведува во повеќе контакт со себе. Сите наши камења се 100% природни и без штетни хемикалии, силикони и БПА. Тие се дадени од мајката земја и се рачно изработени, така што секој камен е единствен по форма, големина и боја, а малите „несовршености“ ги прават камењата едноставно совршени. Внимавајте кога го чувате вашиот кристал, може да се скрши ако падне.

Што е Yoni јајце?

Јајцето Јони е направено од 100% скапоцен камен и е со големина на пилешко јајце. Јајцето се носи во вашата вагина. Носењето на јајцето ги зајакнува мускулите на дното на карлицата и ја зголемува циркулацијата во долниот дел на стомакот.

Силната карлица обезбедува попријатен однос и засилени оргазми. Енергетскиот ефект на скапоцените камења овозможува и ослободување од емоционална напнатост и блокади. Со користење на јајцето, можете повторно да стапите во контакт со вашата женственост и сопствената енергија.

Подобрете го вашиот сексуален живот, зајакнете ги мускулите на карлицата, (повторно)поврзете се со вашата женска енергија, ублажете ги досадните женски непријатности како што се симптомите на ПМС или несаканото губење на урината, со користење на нашите 100% природни Yoni јајца.

Зајакнувајќи ги мускулите на дното на карлицата, спречувате и ублажувате бројни досадни симптоми како што се несакано губење урина, менструални проблеми и ниско либидо. Со нашите јони јајца ги зајакнувате овие карлични мускули и истовремено го искусувате исцелувачкиот и духовниот ефект на скапоцените камења и се поврзувате со сопствената женственост.

Придобивки
Користењето на јајцата La Gemmes yoni може да ви помогне да постигнете:
– Поинтензивни оргазми
– Зајакнување на карличниот под
– Намалени симптоми на ПМС и грчеви
– Намалена загуба на урина
– Зголемени врски со сопствените јони
– Зголемено чувство во вагината за време на сексуалниот однос
– Обновен контакт со сопствената женственост
– Подобрено чувство на самодоверба и благосостојба
– Откривањето на сопствената сензуалност

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Виолетова, Розева

Brand

La Gemmes

Скапоцените камења на La Gemmes се прекрасен подарок за вас. Подобрете го вашиот сексуален живот, зајакнете ги мускулите на дното на карлицата, (повторно)поврзете се со вашата женска енергија, ублажете ги досадните женски непријатности како што се симптомите на ПМС или несаканото губење урина со нашите јони јајца, масажери, скапоцени камења и скапоцени камења кои се направени од 100% чист скапоцен камен со највисок квалитет. Скапоцените камења се познати по своите лековити енергетски својства и секој камен има своја енергија што ве доведува во повеќе контакт со себе. Сите наши камења се 100% природни и без штетни хемикалии, силикони и БПА. Тие се дадени од мајката земја и се рачно изработени, така што секој камен е уникатен по форма, големина и боја, а малите „несовршености“ ги прават камењата само совршени.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “La Gemmes – Yoni Љубовно јајце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
La Gemmes – Yoni Љубовно јајце
1099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top