Камшик со рачка со топчиња

490 ден

Карактеристики:

  • Лесна рачка за лесно користење
  • Рачна лента за закачување
  • Вклучува: 47 cm камшик
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: WP.04010-B Категорија
Сигурно плаќање
Камшик со рачка со топчиња

Овој камшик е секси, совршен за скокоткање, задевање и камшикување со тоа што е мек и кадифен. Без разлика дали вие ќе бидете доминатни или доминирани овој камшик е совршен за палава игра меѓу партнери. Овој камшик може да биде мек за почетници, но од страна на експерт може да пружи појак интензитет во вашата садо мазо игра. Бидете деликатни или цврсти со овој прекрасен Камшик – изборот е ваш.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Камшик со рачка со топчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Камшик со рачка со топчиња
490 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top