Камшик со рачка со топчиња

690 ден

Карактеристики:

  • Стилска рачка за лесно користење
  • Боја: Црна
  • Рачна лента за закачување
  • Димензии: 47 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: WP.04010-B Категорија
Сигурно плаќање
Камшик со рачка со топчиња

За сите оние кои сакаат малку подива игра во спалната соба, за вас е тука овој камшик со рачка со топчиња. Овој камшик е секси, совршен за скокоткање, задевање и камшикување со тоа што е мек и кадифен. Без разлика дали вие ќе бидете доминатни или доминирани овој камшик е совршен за палава игра меѓу партнери.

Изработен во елегантна црна боја, овој камшик може да се пофали и со стилска рачка со топчиња која совршено се вклопува во вашата рака. Од другата страна на рачката има реси кои можат да зададат од нежни и сензуални, до диви и страствени удари

Овој камшик може да биде мек за почетници, но од страна на експерт може да пружи појак интензитет во вашата садо мазо игра. Бидете деликатни или цврсти со овој прекрасен Камшик – изборот е ваш.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Камшик со рачка со топчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Камшик со рачка со топчиња
690 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top