Долга Тепалка

590 ден

Карактеристики:

  • Материјал: СТП, пластика и метал.
  • Боја: Црна
  • Елегантен дизајн
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: WP.04113 Категорија
Сигурно плаќање
Долга Тепалка

Истражете ја слатката граница помеѓу задоволството и болката со оваа долга тепалка. Тепалките од овој тип се неизоставен дел за љубителите на BDSM и врзување.

Фантастична изработка и голема флексибилност се само дел од одликите кои го красат оваа тепалка подобропозната како јавачки камшик.

На тепалката се поставени осум метални нитни кои кога доаѓаат во контак со кожата изнудуваат една сосема поинаква сензација.

Комбинирајте ја со превез за очи за поголемо сензорно исчекување.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Долга Тепалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Долга Тепалка
590 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top