Fun Factory – Премиум Клиторален вшмукувач

14999 ден

Карактеристики:

 • Напојување: Работи на батерија (со индикатор за полнење)
 • Нивоа на интензитет на вибрации: 5 нивоа
 • Програми за вибрации: 3 програми
 • Големина: 6,9 cm (висина), 3,8 cm (ширина), Ø 1,4 cm (дупка за функција за вшмукување)
 • Тежина: 103 g
 • Траење на батеријата: 1,5-2 часа
 • Време на полнење: 4 часа
 • Материјал: Материјали погодни за телото, хипоалергични и непорозни
 • Карактеристики: Заклучување на копчињата, Индикатор за нивото на полнење,
 • Функција за меморија, копче за засилување, копче за ладење, поддршка за аудио
 • Отпорност на вода: отпорен на прскање
 • Боја: Кадифено зелена
 • Полнење: Дискретно полнење во висококвалитетна USB кутија за играчки
 • Дополнителни карактеристики: Возбудлива функција BOOST и COOL DOWN
 • Пакување: Доаѓа со детално упатство за употреба
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

SKU: E34680 Категорија
fun-factory-logo
Сигурно плаќање
Fun Factory – Премиум Клиторален вшмукувач со магнетски бранови

Од фабриката Меа ви ја претставуваме забавната играчка за вшмукување со технологија со магнетни бранови.

Подигнете ги вашите интимни моменти со револуционерната играчка Fun Factory Mea Suction Toy, вибратор со бранови под притисок дизајниран да ги запали вашите сетила и да го редефинира вашето уживање. Овој врвен стимулатор на клиторисот го надминува обичното, воведувајќи ве во светот на организирани програми, иновативна технологија и моќни сензации.

Откријте ја технологијата на магнетни бранови:

Изработена имајќи ја предвид иновативноста, играчката за вшмукување Mea може да се пофали со патентираната технологија за магнетни бранови од Fun Factory, која обезбедува супер-тивка работа што не го загрозува интензитетот. Почувствувајте ги брановите на задоволство како се градат и каскадираат над вас додека овој дискретен придружник ги отклучува вашите најдлабоки желби.

Препуштете се на повеќеслојното задоволство:

Искусете го врвот на задоволството со селектирани програми кои се грижат за секое ваше расположение. Со 5 нивоа на интензитет и 3 уникатни програми, Mea Suction Toy ве поканува да истражите симфонија од сензации, што ве води до повеќекратни оргазми што го одземаат здивот. Вклучете ја функцијата BOOST за возбудлив наплив на задоволство или копчето COOL DOWN за постепено симнување од еуфоријата.

Исклучителен дизајн за врвна удобност:

Mea Suction Toy не е само уред за задоволство; тоа е ремек-дело на ергономски дизајн. Со висина од 6,9 cm и ширина од 3,8 cm, со дискретна дупка од Ø 1,4 cm за функцијата за вшмукување, оваа извонредна креација без напор се вклопува во вашите контури, прецизно опкружувајќи ги вашите зони за задоволство. Со тежина од 103 g, удобно се вклопува во вашата рака.

Моќен и ефикасен:

Напојувана од батерија што се полни со животен век од 1,5-2 часа, играчката Mea Suction ви гарантира дека имате доволно време да истражувате во непрекинато уживање. Полнењето е беспрекорно, дискретно и лесно се постигнува во рок од 4 часа. Вметнете го во висококвалитетната USB футрола за играчки за елегантно и практично вклучување.

Создаден за ваша благосостојба:

Изработена од материјали погодни за телото, кои се хипоалергични и непорозни, Mea Suction Toy дава приоритет на вашата удобност и безбедност. Тоа е сензуално патување ослободено од грижи, овозможувајќи ви да се изгубите во задоволство без двоумење.

Отклучете го задоволството, на вашиот начин:

Одликувајќи се со мноштво функции за персонализирање на вашето искуство, вклучително и заклучување на уредот за дискреција, индикатор за нивото на полнење за ваша удобност и функција за меморија за да продолжите таму каде што сте застанале, играчката Mea Suction ви дава моќ да го прифатите задоволството според вашите услови. Со додаденото копче BOOST за наплив на сензации и копчето COOL DOWN за нежно слетување, вашето патување до блаженството е навистина во ваши раце.

Сензуален и отпорен на вода:

Препуштете се без ограничувања, бидејќи Mea Suction Toy е дизајнирана да издржи прскање, додавајќи допир на сензуалност на вашите водени средби.

Ослободете ги вашите желби:

Играчката Fun Factory Mea Suction Toy со технологија на магнетни бранови ја отвора вратата кон светот на неверојатно задоволство. Подигнете ги вашите интимни искуства, истражете нови димензии на сензација и препуштете се на задоволство. Задоволете ја вашата љубопитност и оставете ги вашите желби да заземат централно место со овој исклучителен стимулатор на клиторисот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Зелена

Brand

Fun Factory

fun-factory-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fun Factory – Премиум Клиторален вшмукувач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fun Factory - Премиум Клиторален вшмукувачFun Factory – Премиум Клиторален вшмукувач
14999 ден

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Scroll to Top