Satisfyer – Deluxe Клиторален стимулатор

3599 ден

Карактеристики:

Стимулација на клиторисот преку моќни вибрации.

  • Тивок режим на работа
  • Силикон кој одговара на телото
  • 11 програми
  • Водоотпорен за уште поголема забава под вода
  • Бран на притисок и стимулација на клиторисот без допир
  • Вклучен е магнетен USB кабел за полнење
  • Ли-јонска батерија што се полни
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E27981-4049369015122 Категорија Ознака:
SATISFYER- logo
Сигурно плаќање

Satisfyer – Deluxe Клиторален стимулатор

Запознајте го префинетиот, луксузен вибратор Satisfyer Pro Deluxe, тој внесува елеганција во спалната соба. Овој практичен мал скапоцен камен стимулира без контакт со возбудливи бранови на притисок и убаво лежи во раката благодарение на овалната форма. Времето и местото се неважни благодарение на батериите што се полнат.

Овој модел е многу потивок и водоотпорен за да можете да уживате во кадата. Благодарение на неговите материјали со висококвалитетна изработка претставува вистинско уживање.

Ве потсетуваме дека течностите како што се вода или лубриканти не можат да се испуштаат во внатрешноста на цицачот. Никогаш не сте пробале вакво стимулатор!

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Deluxe Клиторален стимулатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer – Deluxe Клиторален стимулатор
3599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top