Lelo – Sona Sonic Клиторален масажер

4799 ден

Карактеристики  :

 • Материјал: Силиконски ABS
 • Финиш: Мат, сјајна
 • Целосно водоотпорен. Мазниот, водоотпорен дизајн го прави неверојатно лесно да се чува чист.
 • Големина: 99 x 88 x 56 mm
 • Тежина: 116 g
 • Батерија: Li-Ion 530mA 3,7V
 • Полнење: 2 часа на 5,0 V 400 mA
 • Корисничко време: 1ч
 • Број на режими: 8
 • Макс. Ниво на бучава: <50 dB
 • Интерфејс: интерфејс со 3 копчиња
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E27195 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Lelo – Sona Sonic Клиторален масажер

Целосно нов концепт за задоволство од LELO, звучниот масажер SONA го стимулира целиот клиторис – дури и деловите што не ги гледате – со желни, треперливи пулсирања, за поинаков вид на оргазам произведен со масажа на звучни бранови. Тоа е пролонгирана кулминација по сензуалното градење, оргазам што доаѓа од некаде длабоко во вас.

– Целосно водоотпорен. Мазниот, водоотпорен дизајн го прави неверојатно лесно да се чува чист.
– Целосно се полни со USB. Користејќи го испорачаниот USB кабел за полнење, SONA може да оди каде и да одите.
– 8 Поставки за задоволство. Добро дизајниран избор на сензации за тоа вистинско чувство.
– Пред конкурентите во секој поглед. Повеќе моќ, повеќе карактеристики, повеќе квалитет, повеќе задоволство.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ:
– Проверете дали SONA е отклучен со притискање и држење на копчињата + и – заедно 3 секунди додека не се вклучи светлото.
– Притиснете го копчето + за да се вклучи; притиснете повторно за да ја зголемите јачината на вибрациите.
– Притиснете го копчето () за да се движите низ 8-те режими на стимулација.
– Притиснете го копчето – за да ја намалите јачината на вибрациите; притиснете и задржете за да се исклучи.

Која е разликата помеѓу SONA и SONA Cruise?
SONA Cruise има контрола на патувањето и поголема моќност за автоматско засилување.

Пакетот доаѓа со сатенска кеса за складирање.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Lelo

Брендот што ќе стане LELO започна во 2003 година, во предната соба на градска куќа во Стокхолм, каде што тројца дизајнери се споија на точното место во точно вистинско време, со токму вистинската идеја. Тоа беше идеја која на крајот ќе ги преобликува и ќе ги надмине границите на цела индустрија, а започна со едноставно прашање: „Што ако нашите најинтимни предмети беа направени исто толку убави како оние што ги прикажувавме со најголема гордост? Тие се бренд различен од сите други: LELO долго време се етаблира како бренд за луксузно задоволство, водечки на пазарот во дизајн, иновации, технологија и репутација. Нивното наследство е изградено на квалитетот, обезбедувајќи го своето место како најистакнат бренд за секс играчки во светот. Но, LELO не е само бренд за секс играчки; тоа е движење за грижа за себе насочено кон оние кои знаат дека задоволството ги надминува полот, сексуалната ориентација, расата и возраста. Тие нудат искуство на екстаза без срам, задоволство од откривање на сите чуда на своето тело, со што им олеснуваат на своите клиенти со самодоверба што води до исполнет интимен живот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lelo – Sona Sonic Клиторален масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Lelo – Sona Sonic Клиторален масажер
4799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top