Martinella – Двоен стимулатор со јазиче

3199 ден

Карактеристики:

 • 10 стимулирачки функции на јазикот во розата
 • 10 функции на вибрации и потисни движења во јајцето
 • моќен мотор
 • Тивко: <50 dB
 • премиум силикон
 • свилен допир
 • Магнетно USB за полнење
 • IPX7 водоотпорен
 • Материјал: силикон + ABS
 • Боја: розова,
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
 • Пакет:

1 x Вибратор
1 x USB кабел
1 Прирачник

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Martinella – Двоен стимулатор

Мартинела, женска играчка со која ќе се чувствувате како кралица, без потреба да зависите од некој за да уживате во вашата сексуалност и вашите најдлабоки чувства.

Martinella Двоен стимулатор е стимулатор на клиторисот во вид на роза и вибрирачко јајце се во едно, дали сте виделе вакво нешто порано?

Оваа Мартинела, како што рековме, е две во едно. Од една страна, клиторичен стимулатор во форма на роза, со издолжено јазиче со значителна големина што симулира орален секс, фантазија каде и да го погледнете.

Прикачено со силиконски кабел, вибрирачко јајце, но не само вибрирачко јајце, туку вибрирачко јајце со 10 функции за вибрации и 10 функции за телескопско движење.

Со Martinella Двоен стимулатор ќе можете да уживате како и секогаш, но на позадоволителен начин. Со своите премиум силиконски материјали, тој е мек, свилен, идеален за екстра пријатно вметнување и допир. Истовремено, има моќен и тивок мотор, а благодарение на тоа што е водоотпорен IPX7, можете да го користите во секоја прилика и да уживате кога сакате.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Martinella – Двоен стимулатор со јазиче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Martinella – Двоен стимулатор со јазиче
3199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top