Satisfyer – Next Gen Клиторален стимулатор

2299 ден

Карактеристики:

Стимулација на клиторисот преку моќни вибрации.

  • Тивок режим на работа
  • Силикон за тело
  • 11 програми
  • Водоотпорен за уште поголема забава под вода
  • Бран на притисок и стимулација на клиторисот без допир
  • Вклучен е магнетен USB кабел за полнење
  • Ли-јонска батерија што се полни
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 4049369015061 Категорија Ознака:
SATISFYER- logo
Сигурно плаќање

Satisfyer – Next Gen Клиторален стимулатор

Овој Клиторален стимулатор има 11 режими на вибрации кои ќе ве натераат да доживеете експлозивна кулминација. Со новиот интерфејс со две копчиња +/-, можете да го зголемувате и намалувате интензитетот на вибрациите за да уживате во моментот како што се чувствувате. Копчињата имаат светло кое е помалку светло од неговиот претходник, па затоа е подискретно.
Безбеден е за телото и има силикон кој не и штети на кожата. Главата е оптимизирана да го обвиткува клиторисот на неверојатен начин што ве тера да заборавите на стресот од секојдневниот живот.

Овој модел е многу потивок и водоотпорен за да можете да уживате во кадата. Благодарение на неговите материјали со висококвалитетна изработка претставува вистинско уживање.

Ве потсетуваме дека течностите како што се вода или лубриканти не можат да се испуштаат во внатрешноста на цицачот. Никогаш не сте пробале вакво стимулатор!

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Next Gen Клиторален стимулатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
како до подобар соло секс?Satisfyer – Next Gen Клиторален стимулатор
2299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top