Feelztoys -Daisy Joy клиторален стимулатор

2449 ден

Карактеристики:

 • 20 режими на Вибрации
 • Тивок начин на работа
 • Димензии: 155 mm x 60 mm
 • Водоотпорен (IPX6)
 • Содржина
  Вибратор
  Прирачник
  Кабел за полнење (USB)

Нема на залиха

SKU: E31262 Категорија Ознака:
feelztoys-logo
Сигурно плаќање

Feelztoys -Daisy Joy клиторален стимулатор

Цвет што ќе ве расцвета. Внесете го чувството на пролет во вашиот живот со овој вибратор Daisy Joy! Чувствувајќи се одлично за држење, овој вибратор за лежиште е направен од силикон кој има кадифено мазно чувство.

Daisy Joyизгледа слатко, но не правете грешка! Со 20 различни шеми на вибрации, кои доаѓаат во различни јачини, сигурно ќе ви се допадне! Меките ливчиња прекрасно вибрираат нагоре и надолу, стимулирајќи ги сите ваши чувствителни точки. Слободно понесете го со себе во бањата бидејќи овој вибратор е водоотпорен.

Боја

Виолетова, Розева

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Feelztoys -Daisy Joy клиторален стимулатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top