Satisfyer – Pro 4 Couples

3599 ден

Карактеристики:

 • МАТЕРИЈАЛ: Силикон
 • БЕЗ ФТАЛАТИ: Да.
 • БЕЗ ЛАТЕКС: Да.
 • ВОДООТПОРНО: Да.
 • ДОЛЖИНА: 20 см
 • ТИП БАТЕРИЈА: Се полни преку USB.
 • НИВОА НА ПУЛСАЦИЈА: 11.
 • ВАРИЈАЦИИ НА ВИБРАЦИИ: 10.
 • ИНТЕРФЕЈС: Две копчиња.
 • ВКЛУЧЕНО: Магнетен USB кабел.
 • Бранови на притисок и вибрации
 • Играчка за парови
 • Одделно контролирани поставки
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Satisfyer – Pro 4 Couples

Како што знаете дека стимулаторите на Satisfyer се најневеројатните производи на пазарот за секс играчки со години. Тие го надополнија својот асортиман со вибраторот Pro 4 Couples Par.

Како што знаете од другите популарни модели на Satisfyer, специјално развиената технологија го стимулира и задоволува нејзиниот клиторис со помош на пулсирачки бранови на притисок. Тие водат до силни оргазми, без директен контакт.

Кога се носи додека е внатре во неа, и двајцата можете да уживате во вториот мотор на вибраторот, кој испраќа непослушни вибрации низ вас додека водите љубов.

2 посебни мотори го контролираат стимулаторот за вшмукување и вибраторот соодветно. Можете да експериментирате со многуте варијации и да го добиете точно како што сакате.

Елегантниот бел стимулатор е изработен од мек силикон, што го прави исклучително удобен за користење, а бидејќи е водоотпорен, можете да се опуштите во бањата.

Лесно се полни преку испорачаниот магнетен USB кабел.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Бела

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Pro 4 Couples”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer – Pro 4 Couples
3599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top