LateToBed – Trimy Вибратор

1199 ден

Карактеристики :

  • 1 режим на вибрации
  • Моќен мотор
  • Лесна контрола со едно копче
  • Ја Стимулира Г-точката
  • Силикон со висок квалитет
  • Водоотпорен
  • 1 AAA батерија (не е вклучена)
  • Димензии: 10,5 cm x 2,5 cm x 3 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Latetobed – Trimy Вибратор

Trimy е bullet Вибратор кој има силиконска навлака која овозможува повеќекрано уживање во ноќите. Неговата форма е дизајнирана да ги стимулира вашите ерогени зони како што сакате, но особено Г-точката.
Иако Trimy има само една брзина, ќе се изненадите од неговата моќ, ќе ве однесе на непознати места, сами или со партнерот. Неговата силиконска обвивка е свилена и водоотпорна, така што можете да го пробате под туш во секое време.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Розева

Brand

LateToBed

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LateToBed – Trimy Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LateToBed – Trimy Вибратор
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top