Satisfyer – Penguin Air Pulse Клиторален стимулатор

3499 ден

Карактеристики:

Стимулација на клиторисот преку моќни вибрации.

  • Стимулација на бранови на притисок и бесконтактна стимулација на клиторисот
  • 11 поставки за интензитет
  • Водоотпорен IPX7
  • Режим на шепот
  • Силикон кој одговара на кожата
  • Ергономски дизајн
  • Може да се полни – Вклучува USB магнетен кабел за полнење
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E27982 Категорија Ознака:
SATISFYER- logo
Сигурно плаќање

Satisfyer – Penguin Air Pulse Клиторален стимулатор

Стимулатор за клиторис со воздушно пулсирање Satisfyer Penguin – Технологија за бесконтактно цицање на клиторисот со брановиден притисок, водоотпорен, може да се полни

Задоволувачкиот пингвин е омилен поради неговата витка форма, ергономски контури и симпатичен дизајн. Облечен до деветки во елегантен смокинг, овој пингвин сигурно ќе биде тема на разговор и неверојатен состанок.

Овој сладок вибратор со бранови под притисок импресионира со возбудлив негативен притисок и обезбедува иновативна, бесконтактна стимулација на клиторисот со трнење пулсирања. Интуитивните контроли на неговиот заоблен стомак ви овозможуваат да ја пронајдете вашата лична омилена сила меѓу 11 моќни нивоа, обезбедувајќи разновидност на возбудата.

Практичниот дизајн и лесните контроли го прават Pro Penguin особено погоден за почетници во сензуална соло игра и е одличен вовед во нашата технологија за пулсирачки бранови без допир. Благодарение на одличната изолација, Satisfyer Penguin е многу потивок во употреба отколку споредливите производи на пазарот.

Мекиот горен дел, изработен од силикон кој одговара на кожата, е 100% хигиенски и ја штити внатрешноста од вода, лубрикант или други течности – можете да го земете дури и под туш или када! Пингвинот е водоотпорен според IPX7, што значи дека е заштитен од потопување во вода длабока до 1 метар за до 30 минути употреба.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Бела, Црна

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Penguin Air Pulse Клиторален стимулатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer – Penguin Air Pulse Клиторален стимулатор
3499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top