Xoxo – Moder стимулатор на клиторис

999 ден

Карактеристики:

  • 10 функции за вшмукување
  • Силикон
  • Работи со 2 AAA батерии (не се вклучени)
  • Водоотпорен
  • Димензии: 12,3 cm x 3,5 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: ZK003LP Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Xoxo – Moder стимулатор на клиторис

Овие клиторални стимулатори имаат издолжена, елегантна форма со модерен допир, со нежни, но светли бои во исто време. Има 10 брзини на вшмукување, така што можете да пробате и тестирате за да видите која е вашата омилена брзина.

Направен е со мек силикон, безбеден за телото.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Xoxo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Xoxo – Moder стимулатор на клиторис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Xoxo – Moder стимулатор на клиторис
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top