Big Teaze Toys – I Rub My Duckie масажер

1,299 ден

Карактеристики:

  • 7 функции за вибрации
  • Водоотпорен
  • Без фталати
  • 1 AAA батерија
  • Моќен и тивок мотор
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Availability: На залиха

SKU: E29000 Категорија
Сигурно плаќање

Big Teaze Toys – Duckie масажер

Запознајте го ова живо и пријателско пајче. Има моќни вибрации за да ве опушти по напорните денови на работа или да ве направи среќни во текот на викендот.

Неговиот мотор е помоќен и потивок од неговиот претходник, опремен со 7 функции за вибрации и целосно водоотпорен.

 

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Зелена, Розева, Светло сина, Црвена

Brand

Big Teaze Toys

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Big Teaze Toys – I Rub My Duckie масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Big Teaze Toys – I Rub My Duckie масажер
1,299 ден

Availability: На залиха

Scroll to Top