-30%

Моќен двостран вибратор масажер

Original price was: 2799 ден.Current price is: 1959 ден.

Карактеристики:

  • Големата, заоблена глава и флексибилен врат се совршени за масажа
  • 10 режими на вибрации со фреквенција на вибрации за секси игра
  • Боја: розова розова, виолетова, црна
  • Напојување: USB
  • Тежина: 170 g
  • Големина: 244*42мм
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: AV006 Категории ,
Сигурно плаќање

Lodi – Моќен  двостран вибратор масажер 

Спремни ли сте за експлозивни оргазми и загарантирано опуштање и забава?

Овој моќен двостран вибратор и масажер ќе ви го овозможи тоа за многу кратко време. Незаменливиот Лоди со неговата голема, заоблена глава и флексибилен врат, дефинитивно ќе ве запознае со вашето тело на многу поегзотичен и поинаков начин од досегашниот.

Неговата 100% водоотпорност, благодарение на медицинскиот силикон со кој е обвиен, ви овозможува да се возбудувате дури и во бањата, под туш или во када.

Поседува два мотора, во главата и вратот, па оттука произлегува и можноста двата мотори да вибрираат истовремено, а бидејќи двете опции сигурно ќе ве задоволат повеќе од само една 🙂 патот до седмо небо ви е загарантиран. Па затоа, не престанувајте да експериментирате 🙂

Дозволете си забава за која отсекогаш сте сонувале со 10те режими на вибрации кои ќе ви овозможат сензуална секси игра, а неговата бесшумност ќе ви вети дека “What happens in your room – stays in your room”

Совршен и за масажа на уморните делови од телото, што додава многу на епитетот кој заслужено го носи ( совршен) .

Изберете го во некоја од вашите омилени бои и тоа, розова, виолетова и црна, со тежина од 170гр и димензии 244*42, што го прави исклучиво компактен верен придружник 🙂

А се разбира, ние ќе се погрижиме да го добиете во сосема дискретно пакување, бидејќи вашата приватност нам најмногу ни значи.

Дозволете си го ова прекрасно задоволство, бидејќи возбудливите моменти немаат цена, па затоа – нека се паметат !

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Виолетова, Розева, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Моќен двостран вибратор масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Моќен  двостран вибратор масажер-насловнаМоќен двостран вибратор масажер
Original price was: 2799 ден.Current price is: 1959 ден.Избери опции
Scroll to Top