Sex & Mischief – Shadow rope Камшик

1299 ден

Карактеристики:

  • Лесна рачка за лесно користење
  • Рачна лента за закачување
  • 46 cm вкупна должина
  • рачка од 10 см
  • 36 см ленти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Достапност: На залиха

SKU: E28855 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Sex & Mischief – Shadow Rope Камшик

Заскокоткајте или задевајте, но дефинитивно привлечете го вниманието на партнерот! Сакате играчка со помек допир?

Камшик со помала рачка идеален за вашите фантазии. Зачинете ја вашата игра со вој прекрасен модел.

 

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

Sex & Mischief

Колекцијата Sex & Mischief од Sportsheets е врвен бренд од индустријата за возрасни. Фокусот е на садо мазо играчки и додатоци со врвен квалитет.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sex & Mischief – Shadow rope Камшик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sex & Mischief – Shadow rope Камшик
1299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top