Сет од 3 Метални Бат плаг со срце

1799 ден

Карактеристики:

 • Сет од 3 големини
 • Боја: Сребрена
 • Боја на камен: Розева
 • Материјал: Aлуминиумска легура безбедна за телото
 • Големина S: 7*2.8cm  M: 8*3.4 cm L: 9*4 cm
 • Тежина: S: 62g, M: 95g, L: 163g
 • Лесно се вметнува
 • Заострена форма
 • Беспрекорна завршница
 • Безбедно за телото
 • Лесно се чисти
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-MN-002-SET Категорија
Сигурно плаќање
Сет од 3 Метални Бат плаг со срце

Барате малку дополнително нешто за да го зачините вашето интимно време за играње? Со неверојатен скапоцен камен во форма на срце, Сет од 3 Метални Бат плаг со срце плаг е стилски и функционален. Со заострениот дизајн, лесен е за вметнување и удобен за носење, што го прави совршен и за почетници и за искусни корисници. 

Истражете ги новите сензации со нашиот врвен Сет од 3 Метални Бат плаг со срце.

Навлезете во светот на аналната игра со нашиот стручно дизајниран Сет од 3 Метални Бат плаг со срце. Без разлика дали сте почетник или сакате да ја проширите вашата колекција, овој комплет нуди низа големини и сензации за корисниците да ги истражуваат со свое темпо.

Прогресивни големини: Нашиот комплет вклучува бат плаг со различни дијаметри, што ви овозможува да започнете со помала големина за удобно вметнување и постепено да продолжите нагоре. Ова промовира безбеден и пријатен анален тренинг, помагајќи ви да изградите самодоверба и уживање со текот на времето.

Иновативен дизајн: Секој бат плаг ( bat plag ) се одликува со мазни, беспрекорни форми кои обезбедуваат различни сензорни искуства. Оваа разновидност им овозможува на корисниците да откријат во што најмногу уживаат, зголемувајќи го нивното истражување на аналното задоволство.

Висококвалитетен материјал: Изработен од алуминиумска легура безбедна за телото, нашиот сет од 3 е хипоалерген и лесен за чистење. Ова обезбедува безбедно и хигиенско искуство за играње, давајќи ви мир додека истражувате.

Карактеристики погодни за корисникот: Дизајнирани имајќи ја предвид вашата удобност и безбедност, нашите играчки доаѓаат со широки основи за да се спречи несакано лизгање, ергономски форми за удобно носење, додавајќи разновидност на вашето искуство.

Засилено задоволство: со стимулирање на чувствителните нервни завршетоци во анусот, нашите бат плагови можат да ја зголемат сексуалната возбуда и да го интензивираат оргазмот. Без разлика дали се користат сами или за време на други сексуални активности, тие додаваат нова димензија на вашите сензуални искуства.

Совети за употреба:

Темелно подмачкување: Аналната игра бара доволно подмачкување за да се обезбеди удобност и леснотија на вметнување. Пред употреба, нанесете голема количина лубрикант на база на вода на бат плагот и на пределот околу анусот. Полека и нежно вметнете го бат плагот, погрижете се да престанете ако почувствувате болка или непријатност. Откако ќе го вметнете, можете да уживате во сензацијата и да го користите скапоцениот камен во облик на срце за да го задевате и стимулирате вашиот партнер или себеси.

Одете бавно и слушајте го вашето тело: започнете полека, опуштете се и комуницирајте со вашиот партнер. Никогаш не присилувајте го вметнувањето, и ако почувствувате непријатност, застанете и повторно проценете. Аналната игра секогаш треба да биде удобна и консензуална.

Нашиот Сет нуди сеопфатен и истражувачки пристап кон аналното задоволство, охрабрувајќи ве безбедно да го откриете и уживате во овој често недоволно истражен аспект на сензуалноста. Запомнете, трпението, комуникацијата и правилната подготовка се клучни за позитивно и задоволувачко искуство.

По употребата, погрижете се темелно да го исчистите со топла вода и благ сапун или средство за чистење играчки. Исушете го целосно пред да го чувате на ладно и суво место.  

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Сребрена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 3 Метални Бат плаг со срце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Сет од 3 Метални Бат плаг со срцеСет од 3 Метални Бат плаг со срце
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top