Тепалка Love

690 ден

Карактеристики:

  • Рачно изработена тепалка од вештачка кожа
  • Разноврсна завршница со двојна текстура
  • Рачно зашиена од двете страни
  • Дизајнирана за парови
  • Рачка за складирање
  • Таг за нишање, пакување без пластика
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: WP-006 Love Категорија
Сигурно плаќање
Тепалка Love

Ако сакате да експериментирате со фетиши и игри со доминација и потчинетост, тепалка Love направена баш за вас.

Совршена е за оние од вас кои сакаат да вложат многу труд зад љубовните потези. Тепалката испушта силен звук кога ќе дојде во контакт со кожа како дополнителна дрска стимулација.

Тепалката е лесна за ракување и е идеална за почетници. Безбедносната лента осигурува дека лопатката останува таму каде што треба, без разлика колку дива играта станува.

Тепалката Love е направена со убав, црн дизајн со црвени детали, и е изработена од имитација на кожа.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тепалка Love”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Тепалка Love
690 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top