-7%

Avanua – Odina сет од 3 парчиња

2599 ден

Карактеристики:.

  • Материјал: 75% полиестер, 15% полиамид, 10% еластин.
  • Боја: Црна и црвена.
  • Достапни големини: S/M, L/XL.
  • Вклучува: Градник, халтер за чорапи и танга.
  • За правилно зачувување се препорачува перење со програми за деликатна облека
  • да не се суши во сушална и да не се пегла.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: 5901721606241 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Avanua – Odina сет од 3 парчиња

Ви го претставуваме комплетот долна облека од три парчиња Avanua Odina: Ослободете ја вашата привлечност со елеганција

Препуштете се на уметноста на заведување со сетот долна облека од три парчиња Avanua Odina – ремек дело кое беспрекорно ги спојува софистицираноста и привлечноста. Создаден да ја зајакне вашата самодоверба и да ја подобри вашата природна убавина, овој извонреден комплет ве поканува да создадете моменти на страст и интрига.

Извајана сензуалност

Комплетот Avanua Odina без напор ја ваја вашата силуета, истакнувајки ги вашите облини со прецизност. Неговиот структуриран дизајн ја подобрува вашата фигура, овозможувајќи ви да зрачите самодоверба и сензуалност при секое носење.

Деликатна тантела

Нежните детали на деликатната тантела ги красат корсетот, гаќите и ременот за подвезици или чорапи, додавајќи слој на префинета привлечност што го плени окото. Чипката е синоним на безвременска елеганција и неодолив шарм.

Луксузна удобност

Изработен од раскошни материјали, сетот Odina обезбедува луксузно и удобно вклопување на вашата кожа. Обмислениот дизајн дава приоритет и на визуелното влијание и на удобноста, овозможувајќи ви целосно да се препуштите искуството.

Провокативни детали

Провокативните детали на комплетот, од корсетот со врвка до прилагодливиот ремен за подвезици или чорапи, предизвикуваат чувство на разиграност и привлечност. Секој елемент е дизајниран да предизвикува и плени, оставајќи траен впечаток.

Зајакнување и разноврсност

Без разлика дали се подготвувате за интимно рандеву или се обидувате да го разгорите пламенот на страста, сетот од три парчиња Avanua Odina ви дава моќ да ги прифатите вашите желби. Неговата разновидност го прави идеален за романтични ноќи, специјални прилики или секогаш кога сакате да ја разбудите вашата внатрешна заводничка.

Освежете ја вашата колекција на долна облека и доловете ја суштината на привлечноста со сетот за долна облека од три парчиња Avanua Odina. Дозволете нежната чипка, луксузните ткаенини и сложениот дизајн да ве пренесат во свет на страст и интимност. Нарачајте го вашиот Avanua Odina сет денес и создадете неверојатни еротски искуства во секој поглед.

Направени и дизајнирани во Европа со најстроги и највисоки стандарди за постигнување исклучителен квалитет.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Avanua

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Avanua – Odina сет од 3 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Avanua – Odina сет од 3 парчиња
2599 денИзбери опции
Scroll to Top