Baci – Секси комплет без ракави

1099 ден

Карактеристики:

  • Црн комплет со заводливи линии
  • Без ракави
  • Секси изглед
  •  Едноделен сет
  • Материјал: мека ткаенина (93% полиамидни влакна, 7% еластански влакна)
  • Големина: Универзална
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E29036 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Baci – Секси комплет без ракави

Ви го претставуваме секси едноделното парче на прерамки на Baci.

Ослободете ја вашата заводничка со овој примамлив костим дизајниран за смели девојки. Едноделното парче без ракави, во класична црна нијанса и изработено од мрежаст материјал е идеален пример на смелата елеганција.

Универзалната големина обезбедува вклопување за сите типови на тело, додека проѕирниот дизајн додава неодолив допир на сензуалност. Стратешки поставените отвори на страните ја зголемуваат привлечноста, што го прави незаменлив избор за интимни моменти.

Изработен од мешавина од 93% полиамидни влакна и 7% еластански влакна, ова едно парче нуди и флексибилност и луксузно чувство наспроти кожата. Материјалот налик на мрежа додава допир на софистицираност, издигнувајќи ја вашата самодоверба додека сте во центарот на вниманието.

За нега, се препорачува рачно миење за одржување на нежната ткаенина. Избегнувајте сушење во машина и воздржете се од користење белило за време на перењето. Ве молиме имајте предвид дека производот не може да се пегла.

Бидете вистинска заводничка во спалната соба со секси комплетот без ракави на Baci – совршен спој на смел дизајн и сензуална удобност, создаден да ја подобри вашата природна привлечност.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Baci

Долната облека Baci, која го добива своето име од италијанскиот збор бакнежи, е прослава на жените. Прекрасната долна облека на Baci официјално дебитираше во јавноста во 2010 година. Прекрасните ткаенини и ласкавите стилови и даваат комплименти на секоја жена, зголемувајќи го нејзиниот вроден и уникатен сексапил. Брендот продолжува да се развива со нови колекции и дизајни. Baci сонува да ги зајакне жените ширум светот со секси самодоверба, добиена од огромниот избор на луксузни и провокативни облеки. Долната облека Baci раководена од жени, за жени и во духот на жените, промовирајќи здрава сексуална самодоверба и ја слави секоја жена!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baci – Секси комплет без ракави”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Baci – Секси комплет без ракави
1099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top