Baci – Троделен комплет – чипка

2399 ден

Карактеристики:

  • Троделен црн комплет
  • Овој производ се состои од градник корсет и соодветна танга
  • Прилагодливи прерамки на градникот
  • Не се вклучени чорапи
  • Материјал: мека ткаенина (90% најлон, 10% спандекс.)
  • Не употребувајте избелувачи при перење, производот не се пегла.
  • Големина: Универзална
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E27050 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Baci – Троделен комплет – чипка

Ви го претставуваме сет од три парчиња Baci.

Надополнете ја вашата колекција на долна облека со овој класичен сет од тантела во заводлива црна боја, совршен за дискретно носење под вашата омилена облека или како самостојна изјава на привлечност.

Централниот дел на овој комплет е push up градник украсен со мек цветен принт од чипка, создавајќи елегантна и шармантна привлечност. Прилагодливите ремени обезбедуваат удобно вклопување, додека затворачите со куки одзади додаваат допир на софистицираност. Вклучените гаќички имаат страни од чипка и проѕирен панел напред, додавајќи навестување на заводливост во вашиот троделен комплет. Чорапите не се вклучени.

За нега, се препорачува рачно миење за одржување на нежната ткаенина. Избегнувајте сушење во машина и воздржете се од користење белило за време на перењето. Производот не може да се пегла. Изработен од мешавина од 90% најлон и 10% спандекс, овој сет ветува луксузно чувство наспроти кожата, обезбедувајќи и стил и удобност.

Препуштете се на безвременската привлечност на сетот со три парчиња Baci – каде класичната тантела се среќава со модерната елеганција, создавајќи сет кој е совршен за секоја интимна пригода.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Baci

Долната облека Baci, која го добива своето име од италијанскиот збор бакнежи, е прослава на жените. Прекрасната долна облека на Baci официјално дебитираше во јавноста во 2010 година. Прекрасните ткаенини и ласкавите стилови и даваат комплименти на секоја жена, зголемувајќи го нејзиниот вроден и уникатен сексапил. Брендот продолжува да се развива со нови колекции и дизајни. Baci сонува да ги зајакне жените ширум светот со секси самодоверба, добиена од огромниот избор на луксузни и провокативни облеки. Долната облека Baci раководена од жени, за жени и во духот на жените, промовирајќи здрава сексуална самодоверба и ја слави секоја жена!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baci – Троделен комплет – чипка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Baci – Троделен комплет – чипка
2399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top