Avanua – Rayan сет од 3 парчиња

2199 ден

Карактеристики:

  • Големини: XXL/XXXL.
  • Вклучен е градник, халтер за чорапи и танга.
  • Безбедно за телото.
  • Содржи материјали сертифицирани од Oeko-Tex.
  • За правилно зачувување се препорачува перење со програми за деликатна облека,
  • да не се суши во сушална и да не се пегла.
  • Состав:

75% полиестер.
15% полиамид.
10% еластин.

  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 1268A Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Avanua – Rayan сет од 3 парчиња

Ви го претставуваме 3-делниот комплет Avanua Rayan во страствена црвена боја!

Вжештете ги ги вашите интимни моменти со сетот од 3 парчиња Avanua Rayan, заводлив комплет дизајниран да ја разгори желбата и самодовербата. Изработен со беспрекорно внимание на деталите и смела, огнена црвена боја, овој комплет е совршен за оние кои копнеат за незаборавно искуство.

Сензуалност на фигурата

Централниот дел на овој сет е сензуалниот градник што ја подобрува фигурата што ги истакнува вашите облини на сите вистински места. Направено од мека, луксузна ткаенина, се чувствува многу пријатно наспроти вашата кожа. Прилагодливите ремени за на рамо обезбедуваат удобно и сигурно вклопување, овозможувајќи ви да го носите со сигурност.

Соодветни танга гаќички 

За комплетирање на изгледот, Avanua Rayan сетот вклучува соодветни танга гаќички што совршено ги истакнува вашите облини. Минималистичкиот дизајн обезбедува беспрекорна и примамлива силуета, правејќи да се чувствувате неверојатно секси од глава до пети.

Заводлив појас со подвезици

И тоа не е се! Овој комплет вклучува и заводлив појас за подвезици кој додава допир на гламур. Украсени со детали од тантела и прилагодливи ремени за подвезици, тој е совршен за да го комплетирате вашиот секси изглед. Спојте го со вашите омилени чорапи за неодолива комбинација.

Без разлика дали славите некоја посебна пригода или едноставно сакате да додадете малку зачин во вашето секојдневие, комплетот од 3 парчиња Avanua Rayan во страствена црвена боја е вашиот избор. Тој е дизајниран да направи да се чувствувате самоуверено, примамливо и крајно неодоливо. Затоа, облечете го овој сензуален комплет, покажете ја вашата внатрешна заводничка и оставете страста да се разгори.

Направени и дизајнирани во Европа со најстроги и највисоки стандарди за постигнување исклучителен квалитет.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Avanua

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Avanua – Rayan сет од 3 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Avanua – Rayan сет од 3 парчиња
2199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top