Obsessive – Корсет и танга – чипка

1899 ден

Откријте ги сите детали:

  • црн корсет во навистина зачудувачки стил
  • прилагодливи прерамки
  • украсните прерамки изгледаат секси
  • Без никел – сјаен украс без никел – без симптоми на алергија
  • Did2Fit – фитинг врвки на грбот – корисен и многу примамлив
  • подвезиците се прилагодливи
  • овој производ се состои од корсет и соодветна танга
  • не се вклучени чорапи
  • мека ткаенина со Multistretch раствор – супер е еластична (90% полиамид, 10% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E30646 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Корсет и танга – чипка

Дали барате корсет со кој што ќе изгледате неверојатно? Секси корсет со малку пикантност? Ние го дизајниравме за вас! Црвената е жешка, но… црната може да биде уште пожешка! Сакате да го проверите? Облечете црна мрежа и сензуална чипка. Доаѓа незаборавна ноќ. Вие и вашата љубовница нема да спиете. Ќе поминете фантастично заедно!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Корсет и танга – чипка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Obsessive – Корсет и танга – чипка
Scroll to Top