Obsessive – Bunny

2799 ден

Карактеристики:

  • секси костум зајаче со прилагодливи ремени
  • Врзувањето за корсет гарантира совршено вклопување на телото
  • истакнати гради благодарение на симпатичниот дизајн
  • гаќите го нагласуваат дериерот
  • комплетот вклучува корсет, секси гаќички со зајачко опавче, уши и чорапи
  • флексибилна, мека ткаенина (корсет, гаќички, уши: 88% полиестер, 12% еластин; чорапи: 80%, најлон, 20% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E26720 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Bunny

Секси и слатко!
Тоа си ти! Со овој неверојатен дизајн и вкусна боја ќе го изненадите вашиот маж со совршен изглед. И потоа? Тој ќе ги обожава сите детали од него. Дали има нешто подобро да се направи вечерва?

Палав зајаче костим кој вклучува: горен дел со подвезици, гаќички, чорапи и лента за глава со уши од зајаче. Горниот дел со шлиц напред има слатки машни додека задниот дел е врзан. Уловите во подвезици се исто така исечени со лакови. Полните гаќички го истакнуваат женското тело, додека слатката опашка од крзно го комплетира целото. Сатенските зајачки уши може да се формираат кокетно како што сакате. Вклучени се меки чорапи.

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Bunny”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Bunny
Scroll to Top