Obsessive – Студентка

2799 ден

Карактеристики:

  • примамлива униформа на навистина непослушен ученик!
  • краток горен дел со симпатична вратоврска со панделка
  • мини фустан ги нагласува женските форми!
  • совршени детали – несериозни машнички и канелена лента
  • сетот вклучува: топ, здолниште, соодветна танга и чорапи
  • еластична ткаенина со одличен изглед (88% полиестер, 12% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E29383 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Студентка

Секси и слатко!

Секако дека си! Носејќи ја оваа зачинета училишна униформа, можете да ја промените вашата спална соба во непослушна училница! Значи? Ако сакате да добиете одлична оценка, подобро побрзајте – вашиот наставник чека!

Сет од 4 дела, (маичка, гаќички, сукња, чорапи.) Совршено означени детали од студентскиот костим.

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Студентка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Студентка
Scroll to Top