Obsessive – Sharlotte Корсет

2399 ден

Карактеристики:

  • Достапни големини: S/M
  • Прилагодливи прерамки
  • Вклучува: корсет и танга
  • Чорапи не се вклучени
  • Состав: 90% полиамид, 10% еластинe
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 5901688230886 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Sharlotte Корсет

Секси и слатко!

Obsessive, синоним за елеганција, софистицираност и сензуалност. Нема да најдете опис што одговара на годините на работа кои го направија Obsessive бренд par excellence во долна облека.

Овој корсет од линијата Sharlotte се одликува со полупроѕирни материјали од тантела, со цветен дезен кој не остава ништо на имагинацијата. Има области во непроѕирно црно во комбинација со области во тантела со цветен дезен.

Можете да бидете 100% сигурни за тоа. Корсетот Sharlotte ќе ја направи оваа вечер посебна. Примамливиот градник ви додава многу сексапил. Чипкастите корпи прекрасно ги нагласуваат вашите гради. Прерамките се флертувачки и заведуваат. Слаткиот лак со лента на предната страна предизвикува насмевка на вашето лице. Ќе изгледате неверојатно – затоа не чекајте премногу долго – докажете го тоа сега!

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Sharlotte Корсет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Sharlotte Корсет
2399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top