Obsessive – Корсет и танга

3499 ден

Проверете ги сите детали:

 • примамлив корсет од нашата линија на долна облека Spicy
 • „секси изглед“ ткаенина и мрежа со суптилен дезен – примамлив дизајн!
 • горниот дел од корсетот оди околу вратот – секси изглед
 • прицврстување со оглавник на вратот
 • дискретен засек на деколтето – делумно изложени гради
 • заводлив патент на предната страна
 • фитинг врвка на грбот – загарантирано совршено вклопување
 • прилагодливи и отстранлив халтер за чорапи
 • производот вклучува корсет и соодветни гаќички
 • не се вклучени чорапи
 • убави на допир и еластични ткаенини (90% полиамид, 10% еластин)
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E31295 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Корсет и танга

Дали сакате да играте валкани игри со вашиот сакан маж? Ќе ви се допадне уште повеќе со нашата секси долна облека! Сега проверете што имаме за вас овде. Секси патент, кокетни врвки – користете го овој топол корсет за да ги направите претстојните ноќи навистина неверојатни!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Корсет и танга”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
obsessive-korsetObsessive – Корсет и танга
Scroll to Top