Baci – Секси комплет без ракав

1799 ден

Карактеристики:

  • Црн комплет со заводливи линии
  • Со една прерамка
  • Секси изглед
  •  Едноделен сет
  • Материјал: мека ткаенина (93% полиамидни влакна, 7% еластански влакна)
  • Големина: XXL
  • Производот го добивате во дискретна, необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E29034 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Baci – Секси комплет без ракав

Ви го претставуваме Baci – секси комплетот без ракав.

Истакнете ја вашата привлечност со овој фантастично дизајниран асиметричен костум, скроен за визуелно да ја намали фигурата и да ги нагласи вашите облини. Страничните мрежести отвори и цветниот модел создаваат неверојатен костим што ја нагласува убавината на вашата силуета.

Достапен во великодушна големина XXL/XXXL, овој костум обезбедува удобно вклопување додека дава смела и стилска појава. Дизајнот со еден ракав додава дополнителна привлечност, што го прави совршен избор за оние кои го ценат и стилот и сензуалноста.

За одржување, се препорачува рачно миење, а важно е да се избегне сушење. Ве молиме воздржете се од користење белило за време на перењето и имајте предвид дека производот не може да се пегла. Изработена од 93% полиамидни влакна и 7% еластански влакна, ткаенината гарантира и флексибилност и луксузно чувство наспроти кожата.

Препуштете се на самодовербата која доаѓа со совршениот спој на стил и удобност. Истражете ги новите нивоа на сензуалност овој секси костим на Baci кој плени и ја нагласува вашата природна убавина.

*Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

 

Големина

S/M, L/XL

Brand

Baci

Долната облека Baci, која го добива своето име од италијанскиот збор бакнежи, е прослава на жените. Прекрасната долна облека на Baci официјално дебитираше во јавноста во 2010 година. Прекрасните ткаенини и ласкавите стилови и даваат комплименти на секоја жена, зголемувајќи го нејзиниот вроден и уникатен сексапил. Брендот продолжува да се развива со нови колекции и дизајни. Baci сонува да ги зајакне жените ширум светот со секси самодоверба, добиена од огромниот избор на луксузни и провокативни облеки. Долната облека Baci раководена од жени, за жени и во духот на жените, промовирајќи здрава сексуална самодоверба и ја слави секоја жена!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baci – Секси комплет без ракав”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Baci – Секси комплет без ракав
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top