Obsessive – Jagueria

999 ден

Карактеристики:

  • уникатни црни чорапи – прекрасен крој
  • Деликатниот животински принт од кадифе додава карактер
  • секси мрежа – оптички издолжени нозе
  • флексибилен материјал (90% полиамид, 10% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32658 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Jagueria

Каков поглед! – ништо друго нема да ви биде на ум кога ќе ги облечете овие неверојатно женствени, супер секси чорапи од Jagueria! нежната мрежа и неверојатната животинска шема ќе ја нагласат убавината на вашите нозе од која тој нема да може да го тргне погледот. Комплетирајте го вашиот изглед со овој уникатен додаток, а жешката ноќ за двајца никогаш нема да заврши!

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Jagueria”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Jagueria
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top