Baci – Дводелен комплет – чипка

1499 ден

Карактеристики:

  • Комплет од градник и гаќички
  • Прилагодлив халтер за чорапи
  • Отворено меѓуножје
  • Бои: Црвена, Црна
  • Големина: Универзална
  • Материјал: мека ткаенина (90% најлон, 10% спандекс.)
  • Не се вклучени чорапи
  • Не употребувајте избелувачи при перење, производот не се пегла.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E27053 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Baci – Дводелен комплет – чипка

Ви го претставуваме дводелниот комплет на Baci. Дозволете си да плените со својот сексипил со овој неодоливо секси дводелен сет е дизајниран да ја истакне заводничката во вас.

Црвеното е секси, забавно и флертувачки, сè во едно. Овој градник од чипка и подвезици не е исклучок. Исечениот детал на линијата на градникот измешан со црвената чипка е секси сам по себе. Гаќичките со флертувачка чипка има прилагодливи халтер ремчиња за чорапи напред и назад. Гаќичките се со отвор што го прави овој сет уште по жежок.

Достапен во две бои – црвена и црна – и во универзална големина, оваа комплет од две парчиња е must have во гардероберот на секоја заводничка. Едноставноста на дизајнот е неверојатно ефективна и сензуална, што го прави совршен избор за комплетирање на вашиот изглед со чорапи, лесен фустан или за најхрабрите, без ништо.

Ве молиме имајте предвид дека чорапите не се вклучени во комплетот. За нега, се препорачува рачно миење, притоа избегнувајќи сушење и белило. Производот не може да се пегла. Изработен од 90% најлон и 10% спандекс, овој сет за долна облека обезбедува удобно вклопување со допир на истегнување.

Ослободете ја вашата внатрешна привлечност и пленете со дводелниот комплет на Baci – каде што едноставноста се среќава со сензуалноста, а секој детал е дизајниран да ја разгори страста.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена, Црна

Brand

Baci

Долната облека Baci, која го добива своето име од италијанскиот збор бакнежи, е прослава на жените. Прекрасната долна облека на Baci официјално дебитираше во јавноста во 2010 година. Прекрасните ткаенини и ласкавите стилови и даваат комплименти на секоја жена, зголемувајќи го нејзиниот вроден и уникатен сексапил. Брендот продолжува да се развива со нови колекции и дизајни. Baci сонува да ги зајакне жените ширум светот со секси самодоверба, добиена од огромниот избор на луксузни и провокативни облеки. Долната облека Baci раководена од жени, за жени и во духот на жените, промовирајќи здрава сексуална самодоверба и ја слави секоја жена!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baci – Дводелен комплет – чипка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Baci – Дводелен комплет – чипка
Scroll to Top