Obsessive – Idillia Бејбидол и танга

1799 ден

Карактеристики:

  • БОЈА: Црна
  • ГОЛЕМИНА: S/M (големина 34-38),
  • МАТЕРИЈАЛ: 90% полиамид, 10% еластин.
  • УПАТСТВО ЗА ПЕРЕЊЕ: Рачно перење на 30 степени.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E26702 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive -Idillia Бејбидол и танга

Idillia е Бејбидол инспирирана од класичната романса за секоја суптилна, нежна заводничка со беспрекорен вкус. Транспарентната ткаенина е сензуално еластична на допир, а декорацијата со цветна тантела романтично го  истакнува деколтето.

Овој сет за неглиже за бејбидол од Obsessive има сензуален и женствен израз преку прекрасните тантела детали над градите, кои се повторуваат на предната и задната страна на танга гаќичките.

Широката тантела парче под деколтето дава попривлечно неглиже и изгледа пософистицирано од многу други модели на бејбидол. Чипката е исклучително вкусна и дава прекрасен исечок над градите.

Остатокот од неглижето е направен со проѕирен материјал.

Неглижето има прилагодливи ремени кои се регулирани на задната страна.

Состав: 90% полиамидни влакна, 10% еластански влакна

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Obsessive      Големини          Корпа                  Обем               На половината                     На Колкот
S/M               34-38                AB                   80-90 cm                 60-75 cm                          90-100 cm

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Idillia Бејбидол и танга”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Idillia Бејбидол и танга
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top