Obsessive – Luiza Црвена Танга

799 ден

Карактеристики:

  • Достапни големини: S/M и L/XL
  • Вклучува: градник, соодветни ремчиња за Халтерот за чорапи и мазна жичка
  • Извезена со тантела
  • Чорапи не се вклучени
  • Загарантирано совршено вклопување, меки и еластични ткаенини
  • Состав: 85% полиамид, 15% еластин
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E30342 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Luiza Танга Црвена

Секси и слатко! Биди своја

Obsessive, синоним за елеганција, софистицираност и сензуалност. Нема да најдете опис што одговара на годините на работа кои го направија Obsessive бренд par excellence во долна облека.

Нашите дизајнери можат да прават чуда! Дури и обичната црвена танга може да биде ремек дело! Но само ако е направено од Obsessive. Погледнете ја само црвената Luiza Танга. Отсега ова извезено лале на задната страна ќе биде неговиот омилен украс на вашето тело!

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Luiza Црвена Танга”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Luiza Црвена Танга
Scroll to Top