Avanua – Rossita сет од 3 парчиња

2799 ден

Карактеристики:.

  • Достапни големини: S/M, L/XL и XXL
  • Комплет со појас за подвезици
  • Цветен дезен
  • Вклучува градник, појас за подвезици и танга гаќички
  • Чорапи не се вклучени
  • Состав: 90% полиамид, 10% еластин
  • За правилно зачувување се препорачува перење со програми за деликатна облека, да не се суши во сушална и да не се пегла.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: 5901688229194 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Avanua – Rossita сет од 3 парчиња

Ви го претставуваме комплетот Avanua Rossita сетот од 3 парчиња – неверојатен комплет кој комбинира елеганција, удобност и привлечност во едно неодоливо пакување. Овој исклучителен сет на долна облека е дизајниран да направи да се чувствувате самоуверено, моќно и крајно примамливо.

Сетот Rossita вклучува:

Заводлив градник: Мекиот градник со тантела е изработен со внимание за да обезбеди поддршка и сензуалност. Деликатната цветна обвивка од тантела додава допир на софистицираност, додека прилагодливите прерамки обезбедуваат лесно приспособување. Rossita е дизајниран да ги нагласи вашите природни облини и да создаде привлечна силуета.

Соодветни гаќички: Гаќичките ги содржат истите луксузни детали од тантела, создавајќи беспрекорен и примамлив изглед кога е во комбинација со градникот. Удобниот еластичен појас ви овозможува ви да се движите слободно додека зрачите со самодоверба.

Појас за подвезици: Надополнете го вашиот изглед со вклучениот појас за подвезици, кој додава дополнителен слој на заведување на комплетот. Украсена со извонредна тантела, ги истакнува половината и колковите на сите вистински места, создавајќи волшебна силуета на песочен часовник. Каишките за подвезици се прилагодливи што ви овозможуваат самоуверено да ги закачите вашите омилени чорапи за целосен и незаборавен изглед.

Комплетот 3 парчиња Avanua Rossita е прецизно изработен од висококвалитетни материјали за да обезбеди луксузно чувство на вашата кожа. Без разлика дали го носите за посебна пригода или само за да се чувствувате прекрасно секој ден, овој комплет е дизајниран да направи да се чувствувате како божицата која што сте.

Клучни карактеристики:

Премиум квалитет: Изработен со големо внимание на деталите и со висококвалитетни материјали со цел да обезбеди удобност и издржливост.

Безвременска елеганција: Сетот Rossita може да се пофали со безвременски дизајн со нежни цветни дезени од тантела, создавајќи чувство на софистицираност и привлечност.

Прилагодливи: Градникот и појасот за подвезици имаат прилагодливи ремени и прицврстувања, што ви овозможуваат да ги прилагодите на вашата форма на телото.

Разновидно носење: Идеално за интимни моменти или пак за додавање допир на луксуз во вашата секојдневна колекција на долна облека.

Препуштете се на луксузот и сензуалноста на сетот Avanua Rossita и оставете ја вашата самодоверба да блесне. Нарачајте го вашиот сет денес и искусете ја привлечноста сами!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Avanua

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Avanua – Rossita сет од 3 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Avanua – Rossita сет од 3 парчиња
Scroll to Top