Penthouse – Double Spice Дводелен комплет – чипка

699 ден

Карактеристики:

  • Достапни големини: S/M и L/XL
  • Дводелен сет
  • Со чипка
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: 4061504005348 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Penthouse – Дводелен комплет – чипка

Откријте ја колекцијата Penthouse, дизајнирана да ја слави женственоста. Бидете различни, самоуверени, блескајте како никогаш досега. Без разлика каков стил ќе изберете денес, тоа секогаш ќе биде посебна пригода со нашата долна облека. Уживајте во долната облека Penthouse, линија создадена за вас. Чувствувајте се секси со Penthouse.

Чувствувајте се удобно и секси со овој дводелен комплет. Вклучува бралет од тантела со цветен дезен и соодветна танга.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Penthouse

Откријте ја првата колекција Penthouse дизајнирана да ја слави вашата женственост. Бидете различни, самоуверени, истакнати. Без разлика кој стил ќе го изберете денес, Penthouse ветува дека секој ден ќе биде посебен со нивната долна облека. Уживајте во оваа секси, висококвалитетна линија создадена само за вас! Уживајте да бидете Penthouse девојка!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Penthouse – Double Spice Дводелен комплет – чипка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Penthouse – Double Spice Дводелен комплет – чипка
Scroll to Top