Obsessive – Новогодишен сет

1899 ден

Карактеристики:

  •  „секси изглед“ ткаенина и мрежа со суптилен дезен – примамлив дизајн!
  • горниот дел од корсетот оди околу вратот – секси изглед
  • дискретен засек на деколтето – делумно изложени гради
  • фитинг врвка на грбот – загарантирано совршено вклопување
  • производот вклучува корсет и соодветни гаќички
  • не се вклучени чорапи
  • убави на допир и еластични ткаенини (90% полиамид, 10% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32227 Категорија
Сигурно плаќање

Obsessive – Новогодишен сет

Овој сензуален сет може да ви гарантира прекрасни подароци. Совршен избор за смели, самоуверени жени.
– Сетот се состои од: капа, топ, чорапи, 2-во-1: мини здолниште и танга со прилагодливи трегери.
– Со прилагодливи прерамло на вратот,
– Затворање со кука на повеќе нивоа.
– Прилагодливи трегери

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Новогодишен сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Obsessive – Новогодишен сет
1899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top