Penthouse – Naughty Бејбидол

799 ден

Проверете ги сите детали:

  • Боја Црна, Розева.
  • ВКЛУЧЕНО: Бејбидол, Танга.
  • ГОЛЕМИНА: S/M, M/L.
  • МАТЕРИЈАЛ: 73% полиестер, 27% еластин.
  • ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ: Рачно миење во ладна вода.
SKU: E31987 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Penthouse – Naughty Бејбидол

Бидете маскиран ангел со оваа дрска непослушна Penthouse ноќница. Со прекрасните детали од тантела на деколтето и проѕирниот материјал, гарантирано ќе го поттикнете срцето на вашиот партнер.

Надополнете го сето тоа и носете ја вклучената танга, која остава малку на имагинацијата и обезбедува совршен поглед на вашиот весел заден дел.

Триаголните чашки се украсени со прекрасна чипка и машна во средината што го става фокусот на вашето прекрасно деколте. Прерамките се прилагодливи за совршена удобност. Развиореното здолниште и горниот дел од тантела се споени со еластичен струк кој ви дава совршен крој. Работ на фустанот е украсен со украсна чипка.

Ќе ви биде тешко да го тргнете партнерот од вас откако ќе го облечете овој фустан.

Големина

S/M, M/L

Боја

Розева, Црна

Brand

Penthouse

Откријте ја првата колекција Penthouse дизајнирана да ја слави вашата женственост. Бидете различни, самоуверени, истакнати. Без разлика кој стил ќе го изберете денес, Penthouse ветува дека секој ден ќе биде посебен со нивната долна облека. Уживајте во оваа секси, висококвалитетна линија создадена само за вас! Уживајте да бидете Penthouse девојка!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Penthouse – Naughty Бејбидол”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Penthouse – Naughty Бејбидол
Scroll to Top